Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Відправки матеріалів на конференцію "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта" відбувається тільки через сайт конференції http://conf.mmi.kpi.ua/ (платформа Open Conference Systems). Подача матеріалів можлива тільки в терміни, зазначені в розділі «Важливі дати». В інший час посилання на подачу матеріалів недоступне.

Обов’язкові вимоги:

1. Зареєструватись на сайті конференції як Автор, для подачі матеріалів на конференцію.

2. Подати АНОТАЦІЮ доповіді через сайт http://conf.mmi.kpi.ua/.

3. Сплатити оргвнесок за участь в конференції

4. Рішення про подальшу публікацію Вашої доповіді прийде повідомлення прийде повідомлення на електронну пошту  і після позитивного рішення вони будуть опубліковані в розділі «Презентації» на сайті конференції

5. Подати матеріали конференції

Вимоги щодо об’єму публікацій:

тези доповідей: від 3-х до 4-х стор.

Матеріали потрібно надсилати у форматі Місrosoft Word. Матеріал надається у форматі А 4; Times New Roman; шрифт для тексту – 12. Міжрядковий інтервал – 1; виділення абзаців – 0,9 см.

Звернути увагу, що всі дані вносяться трьома мовами: (укр., рос., англ.)

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ АВТОРІВ

Вимоги до подання

1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших конференцій (або у коментарях для керівника нижче дані необхідні пояснення).
  2. Текст дотримується стилістичних та бібліографічних вимог, викладених у Керівництві для авторів.

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріал на цю конференцію погоджуються з наступними умовами: а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution, яка дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати і обмінюватися роботу, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового уявлення на цій конференції. б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові домовленості, які не-ексклюзивного розповсюдження і подальшої публікації даної роботи (наприклад, публікація переглянутого варіанту в журналі, відправка його в інститутському репозиторії або опублікувати його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції. с) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і поділитися своєю роботою в Інтернеті (наприклад, в інституційних репозитаріїв або на їхньому сайті) в будь-який момент до і після конференції.

Положення про конфіденційність

Імена та адреси електронної пошти, введені в цьому сайті конференції будуть використовуватися виключно для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-якої іншої мети або будь-який інший партії.

Для прийняття рішення щодо внесення доповіді у програму конференції необхідно зареєструватися на сайті конференції http://conf.mmi.kpi.ua

Ознайомитись з правила відправки матеріалів на конференцію

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Обсяг тез становить 3-4 повні сторінки, включаючи ілюстрації, таблиці, графіки, список літератури в редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір 12, міжрядковий інтервал «одинарний», формат А4 (210×297), поля : верхнє-2,5, нижнє-2,5, ліве-2, 0, праве-2,0 см.

spisok.jpg Приклад оформлення метеріалів конференції

ОПЛАТА УЧАСТІ

Організаціям і фахівцям, що бажають взяти участь вроботі конференції
(з доповіддю або без) необхідноперерахувати в оргкомітет конференції:

- для учасників з України 500 грн. (у тому числі ПДВ83,33 грн.) за кожного;

- для іноземних учасників 800 грн. (у тому числі ПДВ133,33 грн.) за кожного.

Передбачена заочна участь з публікацією матеріалівконференціі- для учасників з України 150 грн. (у тому числі ПДВ25,00 грн.)

- для іноземних учасників 250 грн. (у тому числі ПДВ41,67 грн.)

Банківські реквізити для перерахування оргвнеску заучасть у конференції:для учасників з України
Одержувач: КПІ ім. Ігоря Сікорського,
р/р UA638201720313221007201013853,
код ЄДРПОУ 02070921.
Банк одержувача: ДКСУ м. Києва,
Призначення платежу:
В платіжному дорученніобов’язково вказати:
для б.№506, КПКВК 2201040,
За участь (П.І.Б. учасника) у конференції “Прогресивнатехніка, технологія та інженерна освіта”.

Іноземні учасники конференції сплачуютьоргвнесок після прибуття у національній валюті.

Оргвнесок включає: організаційні витрати,
комплектматеріалів конференції (в які включено збірник матеріалівконференції),
інформаційне забезпечення,
кава-брейк вперервах.