Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

Відправки матеріалів на конференцію "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта" відбувається тільки через сайт конференції http://conf.mmi.kpi.ua/ (платформа Open Conference Systems). Подача матеріалів можлива тільки в терміни, зазначені в розділі «Важливі дати». В інший час посилання на подачу матеріалів недоступне.

Обов’язкові вимоги:

1Зареєструватись на сайті конференції як Автор, для подачі матеріалів на конференцію.

2. Подати АНОТАЦІЮ доповіді через сайт http://conf.mmi.kpi.ua/.

3. Сплатити оргвнесок за участь в конференції

4. Рішення про подальшу публікацію Вашої доповіді прийде повідомлення прийде повідомлення на електронну пошту  і після позитивного рішення вони будуть опубліковані в розділі «Презентації» на сайті конференції

5. Подати матеріали конференції

----------

Вимоги  до тез (анотацій) конференції
Тези - обсяг 1500–1800 знаків
Тези повинні містити такі структурні елементи: проблематика; мета дослідження; методика реалізації; результати дослідження; висновки (англійською, відповідно, background, objective, methods, results, conclusions).

До тез  додаються ключові слова для індексації пошуковими системами.

Вимоги  до матеріалів конференції

Матеріали конференції: від 3-х до 4-х стор.

Матеріали потрібно надсилати у форматі Місrosoft Word. Матеріал надається у форматі doc., docx.

Звернути увагу, що всі дані вносяться двома мовами: (укр., англ.)

Подання повинено містити наступну інформацію на двох мовах (українська та англійська): назву, список авторів, повні назви місця їх роботи, анотацію, 5–7 ключових слів.

Матеріали конференції повинні мати таку структуру: номер УДК;  прізвища й ініціали авторів та їх афіліації; назва статті; анотація; ключові слова; вступ;  матеріали і методи;  результати;  обговорення; висновки; список джерел.

Основний текст – шрифт «Times New Roman» (розмір – 12pt), інтервал – «Одинарний», з абзацним відступом – 0,9 см.

Формули та позначення: набирати за допомогою редактора формул MathType, розмір символів: звичайний - 12 пт, великий індекс – 7 пт, малий індекс – 5 пт, великий символ – 18 пт, малий символ – 12 пт, кириличні та грецькі літери – прямі.

Рисунки: Графічні матеріали (схема, діаграма, рисунок) позначаються, наприклад «Рис. 1. Структурна схема» з нумерацією арабськими цифрами. Позначення ілюстрації розташовується під рисунком на наступному рядку по центру і має шрифт 12 пт.

Список літератури. Огляд літератури має бути актуальним і тісно ув’язаним із темою дослідження.
Обсяг списку пристатейної бібліографії не менше 5 але не більше 20 посилань. Оформлення за стандартами IEEE Style. При цитуванні україно- та російськомовних джерел назви статей (у журналах, збірниках праць тощо), книг, патентів, стандартів, а також назви конференцій перекладаються англійською мовою (за наявності вказується офіційний відповідник назви англійською). Назви журналів, а також видавництв транслітеруються. Більшість джерел у списках бібліографії були статтями, виданими у останні 5–7 років

ПРИКЛАД ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

 

Вимоги до подання

  1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для керівника нижче дані необхідні пояснення).
  2. Тези (анотація) повина мати обсяг 1500–1800 знаків.
    Тези повинні містити такі структурні елементи: проблематика; мета дослідження; методика реалізації; результати дослідження; висновки.

    • Проблематика (в чому суть проблеми?): У цій частині має чітко окреслюватися наукове питання в контексті предметної області. Проблемний контекст має дуже коротко відобразити таку інформацію: що вже відомо з досліджуваного питання; що невідомо і, відповідно, що необхідно вивчити в роботі (або що стаття покликана продемонструвати).
    • Мета (яка ключова задача?): В 1-2 реченнях чітко визначається конкретна проблема, що є предметом дослідження.
    • Методика реалізації (як проблема вирішувалась?): У цій частині описуються основні процедури, такі як вибір об’єкта дослідження, методів спостереження й аналітичних методів тощо. Вона має містити достатньо інформації, щоб читач міг зрозуміти, що і як було зроблено.
    • Результати (про що дізнались?): У цій частині подається опис основних результатів дослідження з поясненням ключових даних, отриманих у ході роботи.
    • Висновки (що це означає?): Ця частина має підбивати ключові підсумки дослідження. Висновки слідують з мети, методики і результатів роботи; вони мають бути чітко обґрунтованими. У висновковій частині слід коротко відобразити наукові досягнення та нові результати дослідження.
 

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріал на цю конференцію погоджуються з наступними умовами: а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution, яка дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати і обмінюватися роботу, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового уявлення на цій конференції. б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC і укласти окремі, додаткові домовленості, які не-ексклюзивного розповсюдження і подальшої публікації даної роботи (наприклад, публікація переглянутого варіанту в журналі, відправка його в інститутському репозиторії або опублікувати його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції. с) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і поділитися своєю роботою в Інтернеті (наприклад, в інституційних репозитаріїв або на їхньому сайті) в будь-який момент до і після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, введені в цьому сайті конференції будуть використовуватися виключно для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-якої іншої мети або будь-який інший партії.